Jsou tu další Vánoce a s nimi šesté wundermaní víno

Moc jsme nad tím nepřemýšleli, když jsme plánovali, čím na konec roku popřát klientům. Reakce na víno jsou od našich chlebodárců pořád dobré, tak proč měnit něco, co funguje. A tak jsme se pustili do hledání správného vína pro letošní rok. Skončili jsme v Itálii a vybrali jsme červené. Na doporučení vinaře jsme vzali šest láhví k ochutnávce. Ve čtyřech jsme zašli do restaurace Sokolovna…pěkná hospoda, taková ta typická česká, kam zajít na pivo a knedlovepřozelo, naproti Vinohradskému pavilonu. Hlavně tam mají úžasné tácky pod pivo. Ty keramické! (modří vědí) A v Sokolovně jsme si naprosto netypicky dali po prvním pivku šest láhví.

Musím říct, že jsme s výběrem spokojeni. Snad bude chutnat i vám, klientům. Pijte, hlasujte, vyhrávejte! Vína začnou odcházet dnes a čas na přechutnání je do neděle 10. ledna. V týdnu od 4. ledna proběhne emailing vyzývající k hlasování. Jako každý rok bude mít i letos největší vliv na responzi. Rok co rok je to stejné. Necháváte to na poslední chvíli! Do dvou dnů od odeslání emailu se vygeneruje polovina až tři čtvrtiny celkových tipů.

A jestli náhodou naše vánoční víno neobdržíte, nezoufejte. Napište nám na newbusiness@wunderman.cz uděláme pro vás projekt, prodáme vaše výrobky a dodáme víno 😉

Hezké vánoce!

Kategorie: Zajímavé projekty