1. Wundermaní Hrabárna

Proč neudělat něco pro charitu a zároveň pro nás – dámy a děvčata z Wundermanu. Sešly jsem se při obědě v blízké restauraci a mezi čekáním na naše menu jsme probíraly vše možné a někdy i nemožné (a nejlépe na přeskáčku), jak obohatit náš šatník s nadcházejícím podzimem a zimou, jak dlouho bude L.K. čekat na objednanou úžasnou pohovku, jaké auto si vyberou manželé X.Y….
S Káči Š. vypadlo – co takhle udělat hrabárnu a jako obvykle dodala „není to blbý?“  Není, dáme dohromady okoukané svršky z našich almárek a šaten a bude výměnný obchod, jen  s tím rozdílem, že každý kousek bude za 20 Kč a výsledná suma poputuje na vybranou charitu. Zbytek hadříků pak do sběrných kontejnerů. Byly jsme pro. Během chvilky zde byl plakátek na  1. Wundermaní Hrabárnu, který putoval převážně do dámských kanceláří a na recepci pro ostatní zájemce.
V určený den se odpoledne nahromadily hadříky a svršky a bylo jich dost. Dvě hodinky přehrabování, zkoušení , komentářů….., bavily jsme se  (chápu, pánové, že nechápete), ale byl to takový malý dámský team building 🙂
Nakonec skoro každá z nás měla nějaký úžasný úlovek. I druhý den byly v mé kanceláři dozvuky, svršky pořád mizely a do kasičky přibývalo. Celková suma není nijak závratná, ale i tak na charitu Sue Ryder Praha putuje 1410 ,- a do sběrných kontejnerů několik tašek s oblečením, které určitě najde svého majitele. Ten úžasný hnědý kabát bude určitě hřát :-). Už se těšíme na 2. Wundermaní Hrabárnu v jarním duchu.
Měly jsme pěkné poetické odpoledne!

Kategorie: Zde autor na kategorii zapomněl:-)