Rozrůstáme se o třetí klientský tým

V prvním pololetí nového roku jsme uspěli v několika tendrech a získali i nové klienty. Stejně tak se zvýšil i počet zakázek pro naši agenturu u stávajících klientů, což logicky vedlo k tomu, že se Wunderman rozrostl o třetí klientský tým pod vedením Jaroslava Nováka.

„Mým primárním úkolem ve Wundermanu bude postavení třetího týmu, který se bude minimálně do vybudování vlastního klientského portfolia specializovat na new business a akvizici nových klientů,“ říká Jaroslav Novák. Dalším cílem jeho týmu je posílení kapacit a zvýšení výkonu agentury u stávajících klientů, pro které Wunderman primárně realizuje reklamu založenou na analýze dostupných dat a porozumění zákazníkovi. Reklamu, která funguje i prodejně, bude tým Jardy Nováka řešit například v rámci spolupráce s cestovní skupinou FISCHER nebo společností International Study Programs (ISP).

Jaroslav Novák se v reklamních agenturách pohybuje od roku 2001. Před reklamou a marketingovou komunikací se věnoval IT oblasti, kde největším úspěchem bylo vybudování vývojového centra v Praze pro německou globální korporaci Caatoosee GmbH s klienty jako Lufthansa nebo Daimler Chrysler. Před nástupem do Wundermanu pracoval 4 roky v BTL agentuře McCoy&Partner, kterou jako CEO ve druhé polovině svého působení i vedl. Poslední 2 roky před nástupem do Wundermanu působil jako Client Service Director v agentuře Ogilvy Action (dnes Geometry Global).

 

Kategorie: Agentura