Podzimní ocenění Wundermanu

Během u20151109_105451_Fotor_Collageplynulých týdnů jsme měli v pražském Wundermanu hned několik možností se pořádně radovat a oslavovat. První příležitost přinesla soutěž Effie, kde jsme společně s kolegy z Young&Rubicam získali zlatou sošku za věrnost komunikačnímu konceptu RWE Energie.

Brzy na to přišla soutěž WebTop100, kde se nám podařilo sklidit nejen několik cen, ale od porotců i pěkná slova chvály. Nejlépe hodnoceným byl náš e-mailing pro GLOBUS Bonus,  který zůstal v kategorii E-mail kampaň 2015 se svými 90 % v hodnocení jen dva procentní body za zlatem. Podle porotců se jednalo o „jeden z mála dotažených příkladů automatizace e-mailing komunikace“, o „skvělý příklad využití transakčních dat“ a o „výbornou ukázku využití personalizace v e-mail marketingu a jejího zpracování“.

Radost máme také z třetího místa pro projekt Nokia Miss X a z hodnocení našeho interního projektu Wunderpanák. Ten sice ve velmi nabité kategorii Mobilní řešení skončil těsně pod stupni vítězů, ale odnesl si vysoké hodnocení (88 %!) za nápad a design. O Wunderpanáku – neboli originálním počinu zejména v oblasti partnerství na konferenci – už jste si mohli podrobně přečíst třeba v článku pro Marketing a Media. A co na něm zaujalo porotce soutěže WebTop100? Hodnotili například „poměrně velkou sofistikovanost projektu z pohledu logiky pod pokličkou a sympatické lidské prezentování na straně „front-endu“ formou lehce stravitelné grafiky“ nebo „originalitu, které je tady jak šafránu“.

 

K cIMC Awards 2015enám z Effie a WebTop100 jsme pak minulý týden přidali ještě bronz za direct kampaň pro klienta Edenred s názvem Kaštany z mezinárodní IMC Awards. Celosvětový úspěch Wundermanu v rámci mezinárodního prestižního výzkumu Forrester Wave byl pak už jen pěknou příslovečnou třešničkou na dortu.

Děkujeme!

 

 

 

 

Kategorie: Agentura, Interactive