Filip Humpl novým kreativním ředitelem pražského Wundermanu

Filip Humpl byl jmenován do funkce kreativního ředitele. Nové role se ujal 1. prosince 2016. Humpl byl povýšen z vedoucího kreativního týmu. Nově má na starosti metodické vedení všech kreativních oddělení a je odpovědný za kvalitu výstupů těchto týmů. Zodpovídá se přímo boardu pražského Wundermanu, respektive Richardovi Stiebitzovi, který nadále působí jak v roli člena představenstva pražské agentury Wunderman, tak na pozici Chief Creative Officer.

„Od Filipa očekávFilip Humpláme zejména zvyšování kvality prací jednotlivých kreativních týmu a jejich rozvoj. A také hledání nových příležitostí pro uplatnění specifické wundermaní kreativě založené na datech,“ říká Richard Stiebitz. „Přejímá tak část mé současné agendy, kdy se stává mou pravou rukou.“

„Zaměřím se i na zvyšování naší účasti v národních i mezinárodních kreativních soutěžích, ale hlavně chci pomoci dalším kreativcům v jejich růstu,“ dodává Filip Humpl.

Filip Humpl v pražském Wundermanu pracuje 3 roky. Začal jako senior copywriter, odkud se posunul na pozici vedoucího kreativního oddělení. V reklamě pracuje od roku 1996.

 

Kategorie: Agentura, tisková zpráva, Wunderlidi