Sony obdaruje dětské nemocnice. Sociální kampaň vede s Wundermanem

13. prosince 2016 – České zastoupení pro značku PlayStation v rámci své vánoční kampaně potěší dárkem děti, které musí trávit svátky v nemocničních zařízeních. Obdaruje vybraná dětská oddělení nemocnic novými herními konzolemi PlayStation 4. Do charitativní kampaně navíc zapojí prostřednictvím facebookového profilu PlayStation CZ/SK i své fanoušky a širokou veřejnost, kteří ode dneška mohou hlasováním vybrat herní tituly, které děti v nemocnicích dostanou.

„Vánočním překvapením chceme udělat radost dětem, které Vánoce nemohou strávit doma se svými rodiči a blízkými. Věnováním nových konzolí PlayStation 4 a řadou her bychom jim chtěli sváteční dny strávené v nemocnici co možná nejvíce zpříjemnit,“ uvedl Petr Škaloud, PR & Marketing Manager Central South East Europe pro značku PlayStation ze společnosti Sony Europe Limited.

Kampaň bude probíhat zejména na facebookovém profilu PlayStationu a zapojit se do ní bude moct i více než čtyřicet tisíc fanoušků stránky. Ti budou hlasovat, jakými hrami má PlayStation vybraná dětská oddělení nemocnic obdarovat. V další fázi kampaně společnost spustí na Facebooku soutěž, ve které novou konzoli PS4 pro změnu získá jeden z příznivců stránky.

„Spolupráce s fanouškovskou základnou PlayStationu je klíčová pro úspěch všech projektů, které se Sony děláme. A protože se blíží Vánoce, chtěli jsme této velmi aktivní komunitě nabídnout možnost pomoci i někomu druhému. Jsme hrdí, že můžeme být prostředníkem této pomoci,“ uvedl výkonný ředitel pražského Wundermanu Karel Duchek.

Pro pražský Wunderman, který spravuje facebook PlayStationu, nejde o první přesah mimo sociální sítě. Naposledy takto například úspěšně propagovali uspořádáním turnaje v kině začátek prodeje hry Uncharted 4, či motivováním fanoušků do vlastní video tvorby hledání hyperhráče. Ten pak vystupoval na propagačních materiálech PlayStationu 4.

Konzole a herní tituly předají zástupci společnosti PlayStation vybraným dětským oddělením nemocnic ještě před Štědrým dnem.

Kategorie: tisková zpráva, Zajímavé projekty