Wunderman vytvořil pro Sherlog nový web. Zvyšuje konverze

Praha – Pražská agentura Wunderman vytvořila nový web pro českou značku Sherlog společnosti Secar Bohemia. Stránky prošly nejen celkovým faceliftingem, ale hlavně zjednodušením zákaznické cesty webem. Cílem redesignu bylo mimo jiné i zvýšení konverzí návštěv do poptávek služeb a produktů.

 „Web Sherlogu, když jsme jej přebírali, měl přes stovku různých stránek a byl uživatelsky nepříliš přívětivý. Úspěšnému uzavření objednávky předcházel složitý proces hledání objednávkového formuláře a web ani příliš nezdůrazňoval unikátní systém rádiového zabezpečení, který Sherlog nabízí, ani 98procentní úspěšnost nalezení ukradeného vozu,“ říká Jaroslav Novák, group business director ve společnosti Wunderman, jehož tým měl redesign webu na starosti.

 „Novým webem chceme potenciálním novým zákazníkům srozumitelně říci, jaké služby od nás mohou očekávat, jaké jsou naše výsledky u současných klientů a proč je tedy výhodné využívat našich služeb. Práce agentury Wunderman v tomto směru potvrdila naše očekávání a výsledky po spuštění nového webu ukazují, že jsme se rozhodli správně,“ říká Ivo Reichelt, marketingový ředitel Secar Bohemia.

Za obsahovou strukturu webu byl zodpovědný Jan Ambrož a za design Martina Vojtěchová a její tým, accountsky jej řídila Kateřina Benešová.

Firma Secar Bohemia patří mezi evropskou špičku zabezpečení vozidel proti odcizení. Zaměřuje se především na zabezpečení automobilů, motocyklů a online monitoring vozidel. Kromě těchto oblastí vyvíjí i další vlastní služby. Podrobnosti o společnosti jsou na jejích webových stránkách www.sherlog.cz.

Kategorie: Agentura, tisková zpráva