Wunderman je hlavním podporovatelem Young Lions. Chce podporovat kreativce

Praha – Kreativita je motorem komunikace a kořením byznysu. Proto jsme se rozhodli podpořit mladé kreativní talenty – mladé lvy a vstoupili jsme do letošního ročníku soutěže Young Lions jako její hlavní supporter. Do soutěže posíláme 6 týmů, kterým držíme palce, aby doletěly až do kreativní mekky v Cannes.

„Věříme, že kreativita a kreativní myšlení je zásadní pro objevování nových možností komunikace,“ říká chief creative officer Wundermanu Richard Stiebitz. „Proto jsme se rozhodli podpořit mladé kreativní talenty – mladé lvy a vstoupili jsme do soutěže Young Lions jako její hlavní supporter. Do soutěže posíláme 6 týmů z nové generace kreativních lidí. Těšíme se na soutěž a na nové přístupy a kreativní řešení.“

Naše mladé kreativní týmy jsme nevybírali náhodně, ale podle toho, jakou šanci v soutěži mají. Podmínkou v kategoriích, mimo press, je angličtina na prezentační úrovni. Podstatnější ale bylo, jaké má tým ambice a co už má za sebou. Ve Wundermanu pořádáme interní soutěže, v nichž si týmy mohou vyzkoušet rychlou práci nad kreativním briefem. Kromě toho jsou užitečné brainstoarmingy nad vybranými zadáními od našich klientů.

„Všem týmům v soutěži držíme palce, i když našim kolegům pochopitelně držíme palce o něco víc,“ dodává se smíchem kreativní ředitel Filip Humpl.

 

Kategorie: Agentura, tisková zpráva, younglions