Prožijte Vánoce doopravdy, nejen na sociálních sítích, říká kampaň KB

Wow, to je skvělé vánoční cukroví, fantasticky zabalený vánoční dárek, dokonale nazdobený vánoční stromeček… řeknete si, když vidíte fotku, kterou někdo z vašich známých zrovna postnul na sociálních sítě.

Jenže co je za tím? Jaká je realita? Tuna špinavého nádobí, několik spálených plechů vanilkových rohlíčků, tekoucí nervy při balení „dokonale zabaleného dárku“ či davové peklo v supermarketech. Známe to všichni.

Ukažme, jaké je to doopravdy, řekli jsme si v agentuře při tvorbě konceptu nové vánoční kampaně pro Komerční banku.

„Klientovi jsme přinesli hned několik kreativních konceptů, které se na téma Vánoce dívaly z různých, mnohdy úsměvných úhlů pohledu,“ říká Filip Humpl, kreativní ředitel agentury Wunderman.

Komerční banka od května 2018 pracuje s konceptem, že je bankou pro reálný život. A proto jsme v kampani využili koncept „reálných Vánoc“.

„Zároveň ale kampaň říká, užívejte si Vánoce takové, jaké doopravdy jsou. I s předvánočním nepořádkem, shonem, úsilím. A hlavně nezapomínejte na čas se svými blízkými,“ prozrazuje komunikační ideu kampaně senior account manager Wundermanu Jindřiška Gašpárková.

Pro klienta jsme připravili celou BTL kampaň s přesahem do ATL – od e-mailingu, inzerce v tisku, reklamních ploch v metru, až po rozsáhlou online kampaň včetně microsite realnevanoce.cz s interaktivním adventním kalendářem.

Aby kampaň mohla být spuštěna před Vánoci, přípravy byly v plném proudu od léta.

S produkcí a fotografem jsme se už začátkem podzimu setkali v jednom holešovickém bytě a začali péct, balit i fotit. Nyní pro vás odkrýváme pár fotek ze samotných příprav kampaně…

A co říct nakonec? Ať se vám kampaň líbí a užijte si reálně krásné Vánoce.

Kategorie: Agentura, blog, Interactive, O reklamě, Trendy, Wunderlidi, Zajímavé projekty