Agentura Wunderman se mění na Wunderman Thompson

Největší marketingová agentura v České republice, Wunderman s.r.o., se mění na Wunderman Thompson s.r.o. Pod novým brandem společnost vystupuje od 1. října 2019.

Tento globální rebranding je logickým vyústěním fúze dvou celosvětově uznávaných agentur – Wunderman a J. Walter Thompson (JWT), obě spadající do skupiny WPP.

Wunderman Thompson je marketingovou agenturou nového typu – moderní agenturou, která spojuje data, kreativitu a technologie.

„Tímto spojením se stáváme ještě důležitějším hráčem na lokálním i globálním trhu.  U našich klientů chceme ještě intenzivněji rozvíjet to, co je nám již dnes vlastní – propojení kreativity, zákaznické zkušenosti, datové analytiky a personalizovaného marketingu s využitím moderních technologií,“ říká CEO agentury Bronislav Kvasnička.

Po celém světě pod Wunderman Thompson působí 20.000 zaměstnanců na 90 trzích. V pražské pobočce pracuje nyní přes 400 expertů v oblasti kreativy, dat a technologií. Tento různorodý mix profesí tak každý den vytváří pro klienty online a offline kampaně, které přinášejí výsledky.

Za poslední roky se situace na trhu a v byznysu dramaticky změnila. Tradiční postupy a přístupy už nefungují tak jako dříve. Pokud firmy chtějí udržet své tempo růstu, musí si vytvořit schopnost držet krok se svými zákazníky, ideálně být o krok před nimi.

„Při diskusích nejen s lokálními, ale i s globálními klienty, řešíme častý problém. Říkají: pomozte nám růst, pomozte nám najít nové služby, definovat segmenty, produkty, nová místa na trhu, nové příležitosti. Dnes agentury nejsou jen exekutivními dodavateli řešení, ale aby mohly na trhu obstát, musejí se svým klientům stát partnery a významně se podílet na tvorbě strategie. Takové strategie, která obsáhne zákaznickou zkušenost napříč všemi kanály komunikace, využití dat pro personalizaci   i technologická řešení nejen pro oblast marketingu – a právě toto je dnes naším úkolem, naší každodenní výzvou,“ říká Bronislav Kvasnička.

Kategorie: Agentura